Безкоштовна Емоційна Підтримка
для тих, хто постраждав від війни
 

 

Одним із найзначніших наслідків війни є її згубний вплив на психічне та емоційне здоров'я людей, незалежно від того, чи перебувають вони в зоні бойових дій, за її межами, чи змушені були тікати зі своєї країни.
Наші Фасилітатори Свідомості готові надати вам безкоштовну емоційну та психологічну підтримку, проводячи індивідуальні сесії, щоб допомогти вам подолати травми, отримані під час війни, знайти та розвинути внутрішні ресурси для відновлення свого життя.
Отримати Емоційну Підтримку

Хто такий Фасилітатор Свідомості?

Фасилітатори Свідомості мають високорозвинене почуття свідомості та працюють за методом, який поєднує сучасні психотерапевтичні техніки, стародавню народну мудрість племен та практики медитацій.

Фасилітатори Свідомості підтримують кожного клієнта у відновленні його природного балансу, системи переконань, подоланні обумовленості та зціленні ран та травм. Завдяки фасилітації цих процесів, клієнт отримує можливість пройти шлях внутрішнього зростання, наново відкрити свою власну мудрість і знову стати людиною цілком здатною впевнено приймати усвідомлені рішення в різних сферах свого життя.

Фасилітатори Свідомості вважають, що створення нової парадигми в нашому суспільстві потребує глибокого внутрішнього розвитку та розширення свідомості, починаючи зсередини себе. Вони працюють на основі таких принципів, як чесність, цілісність та конфіденційність, створюючи безпечний простір для кожного клієнта, щоб він міг розпочати власну подорож у своєму власному темпі.

Для Фасилітатора Свідомості кожна людина є священною, і вона вірить, що людям важливо прагнути до створення нового глобального суспільства, заснованого на єдності людства, незалежно від культури, національності, релігії, статі чи кольору шкіри.

Як отримати емоційну підтримку?

 

Якщо ви постраждали від війни, чи знаходитесь ви в зоні бойових дій, чи у будь-якому іншому місці або країні – ми тут для вас!
Ми надаємо вам 5 безкоштовних сесій. Ваш Фасилітатор завершує Школу Фасилітаторів Свідомості або вже пройшов усі модулі та знаходиться на етапі виконання вимог для отримання сертифіката практикуючого спеціаліста. Кожен з них також пройшов спеціальну підготовку до роботи з людьми в умовах війни. 
Після 5 безкоштовних сесій ми з вами зв'яжемося і, якщо потрібно, продовжимо надавати емоційну підтримку на безоплатній основі.
Щоб отримати емоційну підтримку, будь ласка, виконайте такі прості кроки:

1 КРОК

Заповніть форму нижче, вказавши вашу ситуацію на сьогодні та запит на індивідуальні сесії.

2 КРОК

Наша група підтримки зв'яжеться з вами, щоб уточнити деталі вашого запиту та домовитись про час проведення сеансів. Після цього ви отримаєте електронні листи з розкладом та посиланнями на 5 сесій (сесії будуть проводитися в режимі онлайн).

3 КРОК

Тепер ви можете проходити сеанси! Виберіть час і місце, де вас не турбуватимуть, щоб ви могли пройти через процес зцілення найкращим для вас чином. Ми тут, щоб підтримати вас!

Зарезервувати Сесію

Наші Фасилітатори Свідомості

 

Ми допомагаємо людям з більш глибоким почуттям присутності, співчуття та усвідомлення.
Ми підтримаємо вас з гідністю і турботою, будемо поводитися з вами так, як би ми хотіли, щоб поводились з нами, якби це були ми, або наша сім'я, яка потребує допомоги.
Yulia Didyk
Languages: Українська, Русский, English
Anna Kirusha
Languages: Українська, Русский
Stanislava Susla
Languages: Русский, English
Taisiia Pysanenko
Languages: Українська, Русский, English
Stasia Klimenko
Languages: Українська, Русский, English
Nacho Perez
Languages: English, Español
Sofia Boyakova
Languages: Русский, English
Evgenia Lunekova
Languages: Русский, English
Подивитися Більше

Ми підтримаємо вас:

  • Подолати травматичні наслідки війни та розвивати внутрішні ресурси для відновлення свого життя;
  • Розпізнавати ознаки травми та навчатися, як стабілізувати свій стан;
  • Розуміти і бачити різні аспекти тієї чи іншої ситуації, розвивати вашу свідомість;
  • Переходити від апатії та глибокого смутку до дії, щоб ви могли приймати важливі життєві рішення у потрібні моменти;
  • Працювати із сильними емоціями: проживати горе, почуття розпачу та відчуття, що виходу немає;
  • Активно реагувати на те, що дійсно необхідно зробити в даний момент;
  • У тому, як впоратися з глибоким виснаженням та стресом;
  • Зрозуміти, які основні принципи вашого власного життя та як ви можете підтримувати їх у кризовій ситуації;
  • У підтримці дітей та підлітків;
  • З інтеграцією в нову країну, створення місця, де ви зможете знову відчути себе як удома.
Зарезервувати Сесію
Ми з глибокою повагою ставимося до часу та здібності, які потрібні кожному для проходження свого власного процесу, зберігаючи безпечний та професійний простір. Нас рухають уперед наші серця та прагнення до підвищення рівня свідомості, і ми шануємо та поважаємо кожну людину.
Ми робимо все можливе, щоб підтримати те, що є дійсно важливим у цей час для людства.

Отримати Емоційну Підтримку

Заповніть форму, і ми зв'яжемося з вами, щоб узгодити дату та час окремих сесій.